Investeringen 2027-2030
Investeringsoverzicht
Terug naar navigatie - Investeringen 2027-2030 - InvesteringsoverzichtOnderstaande investeringsstaat geeft een overzicht van de voorgenomen investeringen voor de periode 2027 tot en met 2030. Per investering zijn de geraamde investeringsbedragen weergegeven in het jaar waarin de uitgaven naar verwachting plaatsvinden. De hieruit voortvloeiende kapitaallasten zijn verwerkt in de begroting.
De voorgenomen investeringen zijn verdeeld in de rubrieken onderwijs, verduurzaming maatschappelijk vastgoed, buitenruimte, sport, afval, Stationstuinen en overige. De investeringen binnen de rubriek sport betreffen vervangingsinvesteringen die zijn geraamd op basis van de geldende afschrijvingstermijnen. Voorafgaand aan daadwerkelijke vervanging vindt een conditiemeting plaats. Op basis hiervan wordt beoordeeld of vervanging noodzakelijk is of dat deze kan worden uitgesteld.
Te actualiseren investeringen
Onderstaande drie investeringen zijn uit de begroting gehaald, omdat de huidige plannen en bijbehorende ramingen om actualisatie vragen. In het meerjarenprogramma worden deze investeringen op basis van nieuwe en geactualiseerde plannen en bijbehorende ramingen opnieuw afgewogen.
Investering |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|---|---|---|---|---|
Nieuwbouw De Ark |
1.870.800 |
3.993.700 |
||
Renovatie Rank t.b.v. Tweemaster |
2.923.000 |
|||
Centrumaanpak |
1.200.000 |
|||
Totaal |
5.993.800 |
3.993.700 |
0 |
0 |
Investering |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Verduurzaming maatschappelijk vastgoed |
||||
MFA Waterpoort |
964.000 |
|||
Villa Kakelbont |
258.000 |
|||
Sporthal Aksent |
705.000 |
|||
Gymzaal De Zeeheld |
333.000 |
|||
MFA Riederpoort |
499.000 |
|||
Sporthal Lagewei |
139.000 |
|||
Sporthal De Bongerd |
309.000 |
|||
Buitenruimte |
||||
Stimulering verkeersveiligheidsmaatregelen (lasten) |
150.000 |
375.000 |
||
Stimulering verkeersveiligheidsmaatregelen (baten) |
-607.500 |
|||
Rehabilitatie wegen |
2.306.800 |
1.956.800 |
1.956.800 |
1.956.800 |
Openbare verlichting |
399.900 |
399.900 |
399.900 |
399.900 |
Beschoeiingen |
104.000 |
104.000 |
104.000 |
104.000 |
Speelvoorzieningen |
686.300 |
776.300 |
776.300 |
776.300 |
Waterbergende wegfundering |
250.000 |
250.000 |
250.000 |
250.000 |
Klimaatadaptief inrichten Oude Dorpskern |
933.100 |
|||
Sport |
||||
Aanlegsteiger (nabij Noldijk 73) |
350.000 |
|||
Atletiekbaan sportpark De Bongerd toplaag |
300.000 |
|||
Polsstokhooginstallatie CAV Energie |
75.000 |
|||
Veld 4 VV Smitshoek kunstgras toplaag |
550.000 |
|||
Veld 1 HCB sportpark De Doorbraak kunstgras toplaag |
350.000 |
|||
Veld 4 HCB sportpark De Doorbraak kunstgras toplaag |
350.000 |
|||
Veld 6 HCB sportpark De Doorbraak kunstgras toplaag |
200.000 |
|||
Fietscrossbaan FCCB |
150.000 |
|||
Inrichting zwembadterrein Inge de Bruijn |
560.000 |
|||
Banenbad zwembad Inge de Bruijn |
2.865.800 |
|||
Realisatie horeca zwembad Inge de Bruijn |
200.000 |
|||
Banenbad zwembad Inge de Bruijn installaties |
800.000 |
|||
Veld 1 Vitesse |
250.000 |
|||
Veld 2 Vitesse |
350.000 |
|||
Veld 3 Vitesse |
350.000 |
|||
Veld 3 BVV 1,5 kunstgras |
825.000 |
|||
Veld 4 BVV natuurgras |
80.000 |
|||
Handbalveld Aksent |
45.000 |
|||
Veld 5 VV Smitshoek kunstgras toplaag |
550.000 |
|||
Veld 7 VV Smitshoek kunstgras toplaag |
550.000 |
|||
Veld 3 HCB De Doorbraak kunstgras toplaag |
350.000 |
|||
Afval |
||||
Ondergrondse containers |
45.800 |
82.500 |
||
Vervangen putten containers |
25.600 |
44.800 |
||
Stationstuinen |
||||
Ontwikkelveld A |
400.000 |
|||
Aanleg persleiding (Stationstuinen (lasten) |
100.000 |
|||
Aanleg persleiding (Stationstuinen) (baten) |
-100.000 |
|||
Grondverwervingen Stationstuinen |
5.039.000 |
|||
Bouw- en woonrijp maken fase 1 (lasten) |
13.500.000 |
|||
Bouw- en woonrijpmaken fase 1 (baten) |
-12.300.000 |
|||
Tijdelijke parkeervoorzieningen |
148.000 |
544.000 |
||
Overige |
||||
Materieel/speciale dienstvoertuigen |
924.400 |
464.400 |
180.000 |
245.000 |
Vervanging geluidsinstallatie centrale hal |
35.000 |
|||
Vervanging audiovisuele middelen bestuursvleugel |
29.400 |
30.600 |
||
Totaal |
20.075.700 |
8.059.100 |
4.488.100 |
5.182.000 |
INVESTERINGEN RIOLERING |
||||
Investering |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Renovatie gemalen |
117.000 |
108.000 |
108.000 |
108.000 |
Rioolrenovaties |
150.000 |
1.173.000 |
1.173.000 |
|
Oude Dorp |
1.000.000 |
|||
Paddewei |
1.600.000 |
1.750.000 |
750.000 |
750.000 |
Totaal |
2.867.000 |
1.858.000 |
2.031.000 |
2.031.000 |